Miód rzepakowy 1.25 kg

44,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zwrot towaru ( edytuj za pomocą modułu "Bezpieczeństwo klienta")

Miód  rzepakowy ma najwyższa zawartość glukozy i aminokwasów. A to oznacza, że stanowi doskonałą odżywkę, szczególnie dla organizmu wyczerpanego długotrwałą chorobą, przemęczeniem czy stresem. Ma ogromne właściwości regeneracyjne, a przy tym wzmacnia nasz układ immunologiczny.. W miodzie rzepakowym sporo jest tez potasu i magnezu, dzięki czemu warto stosować go w profilaktyce chorób serca i układu krążenia. Regularne spożywanie tej odmiany miodu wzmacnia serce, obniża ciśnienie krwi, a także może w dużym stopniu spowolnić zmiany miażdżycowe. Miód ten pomaga wątrobie w odtruwaniu organizmu ze względu na liczne właściwości detoksykacyjne.Usprawnia pracę pęcherzyka żółciowego,pomaga w walce ze zgagą,wzdęciami,wrzodami żołądka,a także przyśpiesza gojenie ran wrzodowych i nadżerek.  

Rodzinna pasieka  umiejscowiona jest w obrębie Drawskiego Parku Krajobrazowego, obfitującego w bogactwo wszelkiej roślinności, lasów liściastych, mieszanych i różnorodność pożytków pszczelich. Znajdują się tutaj ogromne wrzosowiska, piękne aleje starych lip, akacjowe zagajniki i barwiące krajobraz na czerwono uprawy gryki.

Dzięki wielopokoleniowej tradycji i ogromnemu doświadczeniu  firmy, oraz niezwykłej czystości środowiska i wyjątkowej trosce o rodziny pszczele, wytwarzany miód jest najwyższej jakości. Marka miodów Drahimskich daje mu gwarancję i metrykę pochodzenia został bowiem wpisany w 2006 roku na LISTĘ PRODUKTÓW TRADYCYJNYCH. 


1250402
4 Przedmioty