Miód pszczeli wielokwiatowy 1,3 kg SEJNEŃSZCZYZNY/ŁOŻDZIEJSZCZYZNY

39,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zwrot towaru ( edytuj za pomocą modułu "Bezpieczeństwo klienta") Zwrot towaru ( edytuj za pomocą modułu "Bezpieczeństwo klienta")

Miód wielokwiatowy z Sejneńszczyzny nie zawiera żadnych zanieczyszczeń chemicznych. Ma bogaty i niepowtarzalny smak oraz aromat, gdyż w jego składzie znajduje się nektar zebrany przez pszczoły z wielu specyficznych roślin z tego regionu m in.mniszka,klonu, lipy,kruszyny,maliny leśnej,koniczyny,komonicy. Powstaje na obszarze leżącym 149-190 mn.p.m. z charakterystycznych roślin, klimatu i podłoża geologicznego, w regionie czystym ekologicznie. Ma silny aromat powodowany występowaniem w nektarze wielu olejków eterycznych. Powstaje w tradycyjnych drewnianych ulach. Ze składu miodu wynikają jego cenne właściwości, m.in. duże wartości odżywcze, działanie przeciwbakteryjne, detoksykujące i pozytywny wpływ na metabolizm komórkowy i układowy. 

Miód został wpisany 30.01.2012 r, na LISTĘ PRODUKTÓW TRADYCYJNYCH JAKO CHRONIONA NAZWA POCHODZENIA.


1300743
1 Przedmiot